KONST / Litografier / Färglitografi 10974247
nr 1097 4247
Margareta Carlstedt
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Margareta Carlstedt, blommande träd, numrerade och signerade, motivet: 30x23 + 19x38
Margareta Carlstedt, svensk målare, grafiker och tecknare född 1934.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 mars 2017
kl 20:49:58
18/3 17:53:26
20 mar
Margareta Carlstedt
Läs mer om Margareta Carlstedt